Slovenský reprezentant Róbert Mak v drese Sydney FC.
Slovenský reprezentant Róbert Mak v drese Sydney FC. (Autor: Sydney FC/ twitter)
TASR|28. apr 2024 o 10:04

Pri víťazstve Sydney si pripísal aj asistenciu.

SYDNEY. Slovenský futbalista Róbert Mak strelil dva góly v nedeľňajšom zápase 26. kola austrálskej A-League, v ktorom jeho FC Sydney deklasovalo Perth Glory 7:1.

Mak si pripísal v piatej minúte stretnutia aj asistenciu pri presnom zásahu Jordana Courtneyho-Perkinsa.

Gólové momenty 33-ročného ofenzívneho univerzála prišli v 68., respektíve 74. minúte. Sydney potvrdilo proti poslednému tímu úlohu favorita a v tabuľke sa dostalo na štvrtú priečku.

Pre Maka to boli prvé presné zásahy po návrate z marcového zrazu slovenskej reprezentácie.

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»VIDEO: Makovi znovu chutí futbal. V Austrálii strelil dva góly za šesť minút