24.04.2019, Lucia Pivarníková

Študentská liga pozná víťazov okresných kôl!

24.04.2019, Lucia Pivarníková

V dňoch 15. - 17. apríla 2019 sa odohrali okresné kolá Študentskej ligy - Školského pohára predsedu KSK. Víťazi okresných supín postupujú do semifinálového turnaja, ktorý sa uskutoční v dňoch 07. - 08. mája 2019 v mestách Košice, Michalovce a Spišská Nová Ves.


Skupina Košice - 15. apríl 2019, Stredná odborná škola, Učňovská 5, Košice – Šaca  

Víťazi skupín postupujú do semifinálového turnaja. 

image

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.SPŠ elektrotechnická

2

0

0

6

17:0

2.OA Polárna

1

0

1

3

6:7

3.SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku

0

0

2

0

2:18

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.SOŠ Ostrovského

2

0

0

6

6:0

2.SPŠ stavebná a geodetická 

1

0

1

3

3:3

3.SOŠ veterinárna

0

0

2

0

0:6

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.Gymnázium Poštová

1

1

0

4

8:2

2.SOŠ Jána Bocatia

1

0

1

3

5:10

3.Hotelová akadémia 

0

1

1

1

4:5

Skupina Košice - 16. apríl 2019, Stredná odborná škola, Učňovská 5, Košice – Šaca  

Víťazi skupín postupujú do semifinálového turnaja. 

image

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.Gymnázium Šrobárová

2

0

0

6

9:2

2.SOŠ technická 

0

1

1

1

1:4

3.OA Watsonova

0

1

1

1

1:5

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.Stredná športová škola

2

0

0

6

13:4

2.Gymnázium Gelnica

1

0

1

3

6:8

3.SOŠ Prakovce

0

0

2

0

5:12

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.SOŠ Jozefa Szakkayho

1

1

0

4

3:2

2.SPŠ dopravná

1

0

1

3

5:3

3.SOŠ Učňovská

0

1

1

1

2:5

Skupina Rožňava - 15. apríl 2019, Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika - Pavol Jozef Šafárik Gimnázium  

Prví dvaja umiestnení postupujú do semifinálového turnaja.

image

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.SŠ Dobšiná

3

1

0

10

7:3

2.OA Rožňava

3

0

1

9

8:2

3.SOŠ Moldava nad Bodvou

1

2

1

5

5:4

4.Gymnázium Moldava nad Bodvou

1

0

3

3

3:6

5.Gymnázium P.J.Šafárika Rožňava

0

1

3

1

4:11

Skupina Michalovce - 16. apríl 2019, Mestská športová hala, 26. novembra, 071 01 Michalovce-Stráňany.

 Prví dvaja umiestnení postupujú do semifinálového turnaja. 

image

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.SOŠ obchodu a služieb

3

0

1

9

12:7

2.Gymnázum P. Horova

3

0

1

9

7:4

3.SOŠ Strážske

1

1

2

4

7:9

4.SOŠ technická

1

1

2

4

6:9

5.Stredná zdravotnícka škola 

1

0

3

3

4:7

Skupina Sečovce - 16. apríl 2019, Spojená škola, Kollárova 448/17, 078 01 Sečovce.  

Prví dvaja umiestnení postupujú do semifinálového turnaja.  

image

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.Gymnázium Ľ. Štúra

3

1

0

10

7:2

2.SŠ Sečovce

2

2

0

8

7:3

3.OA Trebišov

2

0

2

6

7:5

4.Gymnázium Kráľovský Chlmec

1

0

3

3

7:9

5.SOŠ Kráľovský Chlmec

0

1

3

1

5:13

Skupina Spišská Nová Ves - 17. apríl 2019, Športová hala, Za Hornádom 898/15, 052 01 Spišská Nová Ves-Tarča.

 Prví dvaja umiestnení postupujú do semifinálového turnaja.   

image

Stredná škola

V

R

P

B

Skóre

1.Technická akadémia

3

0

1

9

13:7

2.SOŠ ekonomická

3

0

1

9

12:7

3.Gymnázium

3

0

1

9

9:5

4.SOŠ drevárska

1

0

3

3

5:12

5.Hotelová akadémia

0

0

4

0

6:14

Prečítané: 80x