Fenerbahce Istanbul

Nicolas Gonzalez oslavuje gól počas zápasu štvrťfinále Konferenčnej ligy Fiorentina - Plzeň.
18.04.20244
Fiorentina dobyla v predĺžení defenzívu Plzne, jej rozprávka sa končí vo štvrťfinálePlzeň dohrávala od 66. minúty v desiatich.
18.04.20244
Futbalisti Fenerbahce Istanbul.
12.04.2024
Protesty Fenerbahce boli vypočuté. Turecká liga angažovala zahraničných rozhodcovZahraniční rozhodcovia budú nominovaní na duel Fenerbahce proti Karagumruku či zápas Galatasaraya s Alanyasporom.
12.04.2024
Tomáš Chorý a Arthur.
11.04.2024
Plzeň má veľkú šancu na postup. Doma uhrala s favoritom cennú remízuV druhom zápase sa z jasného výsledku vykľula veľká dráma.
11.04.2024
Futbalisti Fenerbahce.
11.04.2024
Predčasný odchod z ihriska má dohru. Fenerbahce dostalo mastnú pokutuFenerbahce chcelo duel odložiť pre ich európske povinnosti.
11.04.2024
Mauro Icardi v zápase o turecký Superpohár medzi Galatasarayom a Fenerbahce.
07.04.2024
Súboj o Superpohár sa skončil fraškou, hráči po troch minútach opustili ihriskoTFF nevyhovelo žiadostiam zo strany Fenerbahce.
07.04.2024
Fotka z incidentu po zápase Trabzonspor - Fenerbahce.
03.04.2024
Fanúšikovia Trabzonsporu napadli hráčov súpera, disciplinárna komisia potrestala klubTresty dostali aj dvaja hráči tureckého klubu.
03.04.2024
Fanúšik Trabzonsporu uteká s rohovou zástavou k hráčovi Fenerbahce Istanbul Mertovi Müldürovi.
26.03.2024
Prezident Fenerbahce si chce vytvoriť vlastný osud, vyhráža sa vystúpením z tureckej ligyPodľa novinára Ertema Senera zvažuje 19-násobný šampión vstup do jednej z piatich európskych súťaží.
26.03.2024
Výtržnosti počas zápasu Trabzonspor - Fenerbahce
20.03.2024
Masívne výtržnosti v Turecku majú dohru. Polícia zatkla päť priaznicov TrabzonsporuDo potýčky zasiahli aj hráči.
20.03.2024
Bitka v Trabzone.
Ivan Mriška17.03.2024
Tomáš Chorý (vľavo) a Jeremy Guillemenot v zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy Servette Ženeva - FC Viktoria Plzeň.
15.03.2024
Plzeň narazí na atraktívny klub z Talianska, Aston Villa vyzve súpera SlovanaPozrite si štvrťfinálové dvojice v Európskej konferenčnej lige, o ktorých rozhodol žreb v Nyone.