Anna Karolína Schmiedlová

Anna Karolína Schmiedlová.
08.05.20241
Takto si úvod nepredstavovala. Schmiedlová prehrala s hráčkou z druhej stovkySlovenská tenistka prehrala v dvoch setoch.
08.05.20241
25.04.2024
Ukradla set hráčke z Top 10. Schmiedlová to však do víťazného konca nedotiahlaRozhodujúce dejstvo bolo v réžii Jabeurovej, ktorá si rýchlo vybudovala náskok 3:0.
25.04.2024
Nehrajúci kapitán Matej Lipták, slovenské tenistky Renáta Jamrichová, Viktória Hrunčáková, Tereza Mihalíková, Rebecca Šramková a Anna Karolína Schmiedlová sa radujú po zisku tretieho bodu a postupu na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej (PBJK) Slovensko  - Slovinsko.
25.04.2024
Koniec skupín. Finálový turnaj nahradí pavúk, Slovenky na súperky čakajúFinálový turnaj Pohára Billie Jean Kingovej sa uskutoční 12.-20. novembra.
25.04.2024
23.04.2024
Výborný začiatok Schmiedlovej, v Madride vyradila bývalú svetovú štvorkuSchmiedlová v druhom kole vyzve osmičku turnaja.
23.04.2024
Iga Swiateková.
22.04.2024
Swiateková neohrozene na čele rebríčka WTA, slovenskí tenisti sa prepadliPozíciu svetovej jednotky si udržal aj Srb Novak Djokovič.
22.04.2024
18.04.2024
Proti turnajovej dvojke nemala šancu. Schmiedlová uhrala v zápase len gemSchmiedlová dostala v prvom sete kanára.
18.04.2024
Slovenský tím oslavuje triumf nad Slovinskom.
14.04.2024
V Bratislave bolo vymaľované rýchlo, uvádzajú slovinské média po triumfe SlovenskaSlovenské tenistky postúpili na finálový turnaj Pohára Billie-Jean-Kingovej.
14.04.2024
Anna Karolína Schmiedlová (uprostred) a nehrajúci kapitán Matej Lipták (vľavo).
13.04.2024
Slovenky delí už len jeden bod od postupu na finálový turnaj, tréner Slovinska verí v obratSvoje dvojhry v piatok zvládli Anna Karolína Schmiedlová aj Viktória Hrunčáková.
13.04.2024
Renáta Jamrichová - Veronika Erjavečová: ONLINE prenos zo zápasu Pohára Billie Jean Kingovej. (Autor: TASR)online
13.04.2024
Billie Jean King Cup: Jamrichová zničila slovinskú súperku a získala rozhodujúci bodSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu Billie Jean King Cupu: Renáta Jamrichová - Veronika Erjavečová.
13.04.2024
Futbalisti Slovana Bratislava.
13.04.2024
Slovan môže oslavovať titul, hokejová Nitra postup do finále. Športový program na dnes (13. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 13. apríla. Aký je program dňa?