Scuderia Ferrari Mission Winnow (2021)

Scuderia Ferrari (2022 - )

ĎALŠIE VÝZNAMNÉ ŠPORTOVÉ OSOBNOSTI:

Max Verstappen | Lewis Hamilton | Carlos Sainz

Veľká cena Miami 2024: ONLINE prenos z pretekov v rámci seriálu formuly 1 (F1).online
05.05.2024
Formula 1: Lando Norris využil výjazd safety caru a oslavuje prvý triumf v kariéreSledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Miami 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).
05.05.2024
Max Verstappen máva divákom po víťazstve v sobotňajšom šprinte na Veľkej cene Miami.
04.05.20242
Verstappen neohrozene zvíťazil v šprinte v Miami, jazdci Mercedesu pohoreliVerstappen došiel do cieľa s viac ako trojsekundovým náskokom na Leclerca.
04.05.20242
Daniel Ricciardo.
04.05.2024
Obrovské fiasko Mercedesu v kvalifikácii šprintu, Ricciardo atakoval TOP 3Z pole position do šprintových pretekov vyštartuje úradujúci majster sveta Max Verstappen.
04.05.2024
Poškodený monopost Charlesa Leclerca
03.05.2024
Zlý začiatok pre Ferrari. Leclerc odjazdil v Miami len tri kolá a zablokoval traťJediný tréning pred Veľkou cenou Miami vyhral Verstappen.
03.05.2024
Max Verstappen vyhral Veľkú cenu Japonska 2024.
07.04.2024
Verstappen je späť. V Japonsku nedal súperom šancu, Red Bull oslavuje ďalšie doublePódium doplnil víťaz z Austrálie Sainz.
07.04.2024
Carlos Sainz.
06.04.2024
Je na úplne inej úrovni. Bojovať v kvalifikácii s Red Bullom bolo nemožné, tvrdí SainzSainz vyštartuje do Veľkej ceny z druhého radu, v kvalifikácii skončil na štvrtom mieste.
06.04.2024
Piloti Ferrari Charles Leclerc (vľavo) a Carlos Sainz na pódiu po Veľkej cene Austrálie 2024.
24.03.2024
Verstappen bol na trati iba päť kôl. Ferrari oslavuje v Austrálii senzačné doublePreteky nedokončili ani oba Mercedesy, pódium doplnil Norris.
24.03.2024
Alex Albon na okruhu v Melbourne.
22.03.2024
Albon havaroval a rozbil svoj monopost, v tréningoch najrýchlejší Norris a LeclercÚradujúci majster sveta Max Versappen bol v oboch úvodných tréningoch na 2. mieste.
22.03.2024
Formula 1: Celkové poradia v sezóne 2024. Uspeje opäť Max Verstappen?
12.03.2024
Formula 1 (F1) - Priebežné poradia v sezóne 2024Pozrite si priebežné poradia v seriáli formula 1 (F1).