Rozhodol jeden dotyk. Slováci aj s Martikánom siahali na zlatoZ triumfu sa tešila posádka Slovincov.
ne 17:45
Matej Beňuš.
ne 14:17
Beňuš vo finále C1 zaostal za medailou, zlato senzačne získal 16-ročný mladíkSlovák stratil na nového majstra Európy cez tri sekundy.
ne 14:17
28.04.2024
Nominačné preteky vodných slalomárov otvorili najlepšie olympionici, zaujal aj MartikánMartikán bol spomedzi Slovákov druhý.
28.04.2024
13.03.2024
Beňuš má za sebou dve sústredenia v rámci prípravy na OH. Všetko išlo podľa plánu, hovoríPred štartom hier si tiež plánuje niekoľkokrát vyskúšať olympijský kanál v Paríži.
13.03.2024
Roman Buček.
08.12.2023
Športovci žijú prípravami na olympiádu. Slovensko má zatiaľ 13 miesteniekRiaditeľ SOŠV verí, že ich bude viac.
08.12.2023
Eliška Mintálová si preberá ocenenie.
26.11.2023
Ocenili najlepších vodných slalomárov. Tituly získali Beňuš čí MintálováOcenenie si prevzala aj Ivana Chlebová.
26.11.2023
Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Jakub Grigar.
10.10.2023
Grigar má za sebou šialený rok. V Paríži zažil najhorších pätnásť minút kariéryNajtesnejší súboj o miestenku na OH 2024 bol medzi slovenskými vodnými slalomármi v kajaku.
10.10.2023
Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome, zľava Jakub Grigar, Zuzana Paňková, Eliška Mintálová a Matej Beňuš.
10.10.2023
Miestenky do Paríža pribúdajú pomalšie, vodní slalomári ale opäť nesklamaliSlovenskí vodáci nebudú na OH 2024 chýbať v žiadnej disciplíne.
10.10.2023
06.10.2023
Beňuš si neudržal pozíciu lídra v hodnotení Svetového pohára, kvalifikoval sa však na OHPre slovenského reprezentanta to bude tretia účasť na olympijských hrách.
06.10.2023
Alexander Slafkovský.
06.10.2023
Slafkovský s minimálnou šancou na olympiádu, vo finále sa predstavia traja SlováciV semifinále boli slovenskí kanoisti stopercentní.