INEOS Grenadiers

Luke Rowe.
03.05.2024
Mal úžasnú kariéru a nič neľutuje. Brit sa rozhodol po sezóne ukončiť kariéruPodieľal sa na piatich víťazstvách na Tour de France pre troch rôznych lídrov.
03.05.2024
Richard Carapaz.
27.04.2024
Doterajší líder bol favorit, ale prepadol sa. V kopcovitej etape uspel CarapazNovým lídrom pretekov Okolo Romandie sa stal Rodriguez.
27.04.2024
Stephen Williams z tímu Israel - Premier Tech vyhral 6. etapu a aj celkové poradie na Tour Down Under 2024.
21.01.2024
So súperom mal na čele rovnaký čas. V záverečnej etape však nenechal nič na náhodu a vyhralÚvodné podujatie WorldTour v sezóne vyhral cyklista tímu Israel - Premier Tech.
21.01.2024
Nórsky cyklista Tobias Foss sa stal majstrom sveta v časovke v roku 2022.
27.11.2023
Bývalý majster sveta sa dočkal, angažoval ho jeho vysnívaný tímJeho cieľom je účasť na olympiáde v Paríži.
27.11.2023
Geraint Thomas.
23.10.2023
V 37 rokoch bojoval o triumf na Gire. Thomas si vybojoval predĺženie zmluvy s IneosomBritský cyklista si stále udržiava vysokú výkonnosť.
23.10.2023
Joshua Tarling.
15.10.2023
Britský talent si pripísal cenný skalp, na Chrono des Nations zdolal Evenepoela v časovkeJazdec Ineosu Grenadiers zvíťazil o 13 sekúnd.
15.10.2023
Elia Viviani po triumfe v 1. etape Okolo Kuang-si 2023.
12.10.2023
Prvú etapu Okolo Kuang-si rozhodol záverečný šprint, o triumf sa pobili TalianiPodujatie sa do Číny vrátilo po štyroch rokoch.
12.10.2023
04.09.2023
Dvakrát spadol a stratil veľa času. Pódium je pekelne ďaleko, vravíThomas figuruje až v tretej desiatke poradia Vuelty.
04.09.2023
Remco Evenpoel sa stal majstrom sveta v časovke v roku 2023.
18.08.2023
Prestup do Ineosu sa nekoná. Evenepoel zostane v Quick Stepe aj ďalšie rokyMám zmluvu do roku 2026 a dodržím ju, povedal.
18.08.2023
Matej Mohorič.
30.07.2023
Mohorič triumfoval v 2. etape Okolo Poľska, vedie aj celkové poradieV závere druhej etapy zvíťazil pred Portugalčanom Joaom Almeidom.