Francúzsko

Futbalista Paríža sa radujú z gólu
st 21:24
Škriniar bol v plnej záťaži. Paríž je po hladkom víťazstve krok od tituluPo dva góly strelili Dembele a Mbappe.
st 21:24
Futbalisti PSG oslavujú gól.
21.04.2024
PSG predviedlo gólovú kanonádu už v prvom polčase, najväčšie hviezdy však nehraliSlovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za domácich v 68. minúte.
21.04.2024
Milan Škriniar v drese PSG.
Martin Kozinka21.04.202412
V Paríži vraj nie sú spokojní s výkonmi Škriniara. Chce sa ho PSG zbaviť?Francúzi špekulujú o odchode slovenského obrancu.
Nicolas Tagliafico z Lyonu dostal červenú kartu
14.04.2024
Dve červené karty aj veľký obrat. Bláznivý zápas v Lyone rozhodla penalta v 106. minúteDomáci Olympique Lyon prehrával 1:3, napokon zvíťazil.
14.04.2024
Racing Štrasburg - Stade Reims
13.04.2024
Štrasburg potrestal vylúčenie Reimsu, Rennes prehralo tretíkrát v radeŠtrasburg vyhral tri z posledných štyroch zápasov.
13.04.2024
Futbalisti RC Lens.
13.04.2024
Méty museli otáčať skóre, podarilo sa im to ešte v prvom polčaseO góly sa postaral Gruzínec Georges Mikautadze.
13.04.2024
Milan Škriniar.
Martin Kozinka08.04.202429
Francúzi kritizujú nešikovnosť Škriniara. Úplne to pokazil, píšu a cítia znepokojenieMá Škriniar šancu objaviť sa v zostave proti slávnej Barcelone?
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
07.04.2024
Brest naďalej sníva o Lige majstrov, zvládol aj sedemgólovú prestrelkuVo francúzskej lige sa zrodili aj bezgólové remízy.
07.04.2024
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
06.04.2024
PSG iba remizoval s posledným tímom, favorit zachránil bod až v závereHráči Racingu Lens remizovali s Le Havre 1:1.
06.04.2024
Peter Sagan navštívil zápas Lille - Olympique Marseille
05.04.2024
Sagan prekvapil na zápase Ligue 1. Postaral sa o výkop, domácim priniesol šťastieSlovenský cyklista sa zúčastnil zápasu Lille - Marseille.