HC Sparta Praha

Antonín Stavjaňa
29.04.20241
Špekulácia sa potvrdila. Stavjaňa skončil na lavičke majstrovskej NitryV ďalšej sezóne bude pôsobiť v českej extralige.
29.04.20241
Hlavný tréner HK Nitra Antonín Stavjaňa.
26.04.2024
Bude Stavjaňa pokračovať v majstrovskej Nitre? Trénera lanári klub z ČeskaČeský kouč priznal, že má na stole aj ponuku na pokračovanie spolupráce s klubom spod Zobora.
26.04.2024
Miloš Roman strelil gól v predĺžení 7. zápasu proti Sparte Praha.rozhovor
Miroslav Kováčik15.04.20242
Třinec čaká vo finále veľká výzva. Túžba po titule je väčšia ako únava, hovorí RomanMiloš Roman opísal gól proti Sparte ako jeden z najkrajších zážitkov.
Brankári Jakub Kovář (vľavo) a Ondřej Kacetl po siedmom zápase Sparta Praha - Třinec.
Miroslav Kováčik14.04.202411
Došlo jedlo, brankár si prial, aby už bol koniec. Bolí ma celé telo, vraví hrdina TřincaTřinec otočil sériu so Spartou a postúpil do finále extraligy.
Radosť hráčov HC Oceláři Třinec.
13.04.20243
Dráma trvala až štyri predĺženia. Třinec dokonal famózny obrat, hrdinom RomanSparta Praha a Třinec odohrali druhý najdlhší zápas v histórii českej extraligy.
13.04.20243
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec: ONLINE prenos zo 7. zápasu semifinále play-off Tipos extraligy.online
13.04.20241
Tipsport extraliga: Třinec postúpil do finále, Spartu zdolal po štvrtom predĺženíSledovali ste s nami ONLINE prenos zo 7. zápasu semifinále play-off Tipsport extraligy: HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec.
13.04.20241
Futbalisti Slovana Bratislava.
13.04.2024
Slovan môže oslavovať titul, hokejová Nitra postup do finále. Športový program na dnes (13. apríl)Pozrite si prehľad športových udalostí v sobotu 13. apríla. Aký je program dňa?
13.04.2024
Radosť hokejistov HC Oceláři Třinec.
12.04.2024
12.04.2024
11.04.20247
11.04.20247
Marko Daňo sa teší po strelenom góle v drese HC Oceláři Třinec.
09.04.2024
Bláznivý záver. Sparta vyrovnala, ale Třinec využil trénerskú výzvu. Daňo opäť skórovalTřinec znížil stav semifinálovej série na 2:3.