Reprezentácie

Američania sa tešia po strelenom góle v zápase Nórsko U18 - USA U18 na MS v hokeji do 18 rokov 2024.
so 19:40
Američania si na MS U18 zastrieľali aj proti Nórom, suverénni boli aj ŠvédiHokejisti USA majú po dvoch zápasoch skóre 17:2.
so 19:40
Brankár Stanislav Škorvánek inkasuje tretí gól v prípravnom zápase Slovensko - Česko pred MS v hokeji.
Boris Vanyaso 18:4511
Slovensko opäť prehralo, ale Brazílčania boli nadšení. Na toto sa nechytá ani NHL, tvrdiliV slovenskom kádri nastanú ešte výrazné zmeny.
Brankár Stanislav Škorvánek, Patrik Bačík a Jáchym Kondelík v zápase Slovensko - Česko v príprave na MS v hokeji 2024.
so 16:2039
Škorvánek robil, čo mohol. Slováci však Čechom podľahli aj v druhom zápaseV Bratislave rozhodol dvojgólový Kodýtek.
so 16:2039
Stanislav Škorvánek  v zápase Slovensko - Česko na MS v hokeji 2023.
so 13:14
Ramsay vymenil brankára. Zostava Slovenska v odvete proti ČeskuSlovensko odohrá druhý prípravný zápas s Českom v Bratislave.
so 13:14
Slovensko - Česko: ONLINE prenos z prípravného zápasu pred MS v hokeji 2024.online
so 11:00
Príprava na MS v hokeji 2024: Slovensko nezvládlo tretiu tretinu, s Českom prehralo aj v odveteSledovali ste s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu pred MS v hokeji 2024: Slovensko vs. Česko.
so 11:00
Michael Brandsegg-Nygard.
pi 22:42
Bude hviezdiť aj na MS? Nór strelil štyri góly, rozhodol o výhreV druhom zápase deklasovalo Švajčiarsko Lotyšov.
pi 22:42
Luka Radivojevič.
Samuel Tirpákpi 21:38
Denník skauta z MS U18: Radivojevič je inde ako zvyšok obrancovSkaut Samuel Tirpák prináša svoje postrehy priamo z dejiska MS do 18 rokov.
Radosť kanadských hokejistov do 18 rokov.
pi 21:09
pi 21:09
Tréner Slovenska Craig Ramsay na striedačke v prípravnom zápase pred MS 2024 v hokeji Slovensko - Česko.
Nikola Baďovápi 20:275
Tréner po prvej tretine dohováral hráčom. Proti Česku nastúpili s veľkým rešpektomNajlepší hráč zápasu bol Matúš Sukeľ.
Prekonaný brankár Samuel Hlavaj (Slovensko) a radosť hráčov Česka po treťom góle v prípravnom zápase pred MS 2024 v hokeji.
pi 18:47
O dobrý výsledok ich pripravilo šesť zlých minút. Slovensko v derby nestačilo na ČeskoSlovákom nevyšla druhá polovica prvej tretiny.