Motorizmus

Alexander Albon na Williamse.
ut 09:40
Formula 1 v uliciach Bangkoku? Thajsko predstavilo ambíciu hostiť veľkú cenuThajsko aktuálne v F1 reprezentuje Alex Albon, ktorý jazdí za tím Williams.
ut 09:40
Štefan Rosina (vpravo) pózuje v víťaznou trofejou
po 15:42
Skvelý štart do sezóny. Rosina si pripísal v Imole prvé aj druhé miestoSlovenský jazdec preteká za volantom Lamborghini.
po 15:42
Ilustračná fotka.
ne 21:25
Tragická udalosť. Pretekárske auto vrazilo do divákov, zahynulo najmenej 7 ľudíPodujatie navštívilo približne 100.000 divákov.
ne 21:25
Sebastien Ogier.
ne 16:23
Ogier využil zaváhanie konkurentov, dosiahol svoje 100. pódiové umiestenieFrancúzsky automobilový jazdec zvíťazil na Rely Chorvátska.
ne 16:23
Max Verstappen na Red Bulle na čele Veľkej ceny Číny 2024.
ne 10:45
Safety car sa musel vrátiť hneď po reštarte. Norris prekazil ďalšie double Red BulluVerstappen bol suverénny aj v Číne.
ne 10:45
Veľká cena Číny 2024: ONLINE prenos z piatych pretekov v rámci sriálu formuly 1 (F1). online
ne 06:00
Formula 1: Veľkú cenu Číny vyhral Verstappen, zaujal NorrisSledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Číny 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).
ne 06:00
20.04.2024
Tragédia na českej rely. Po nehode zomrela 41-ročná navigátorka, preteky sú zrušenéNavigátorka podľahla poraneniam v plzenskej nemocnici.
20.04.2024
Fernando Alonso.
20.04.2024
Ak by ho vylúčili, Stroll by pokračoval. Protesty proti výsledkom kvalifikácie boli zamietnutéPodľa tímu Aston Martin sa auto Carlosa Sainza na trati zastavilo.
20.04.2024
Kvalifikácia na Veľkú cenu Číny F1 bola prerušená po nehoda Carlosa Sainza.
20.04.2024
Fiasko Hamiltona aj sklamanie vo Ferrari. Sainz spravil hlúpu chybuKvalifikáciu na Veľkú cenu Číny vyhral Max Verstappen.
20.04.2024
Max Verstappen vyhral šprintové preteky na Veľkú cenu Číny 2024.
20.04.2024
Hamilton sa víťazstva nedočkal, v Číne mu ho vyfúkol VerstappenMimo pódia skončili v šprintových pretekoch obaja jazdci Ferrari.